Oferta

Kompleksowa obsługa

Posiadam doświadczenie w tworzeniu następujących rodzajów animacji:

Filmy

Ikona produkcja filmów

Tworzę krótkie i niskobudżetowe produkcje filmowe w dobrej jakości. Posiadam sprzęt do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Jestem w stanie przygotować krótki film z dodatkiem efektów specjalnych, które dodam w procesie postprodukcji. Aby nadać produkcji kinowego charakteru, ustawię odpowiednią kolorystykę (tzw. color grading). Podczas realizacji tego typu produkcji, na mini planie filmowym, panuje rodzinna atmosfera, wszyscy są wyluzowani a każdy z uczestników dokłada swoje pomysły. Wychodzę poza sztywne reguły filmowania dodając do produkcji trochę abstrakcji.

Filmy promocyjne

Ikona filmy promocyjne

Tworzę teledyski na bazie materiałów np. nagrań z koncertów, imprez itp. Jestem w stanie zmiksować nagrania w ciekawy dynamiczny teledysk. Przygotowuję także animacje na potrzeby Facebooka, Youtube i innych kanałów komunikacji. Animuję zaproszenia na wydarzenia, okładki płyt, logotypy i inne. Mogę sam stworzyć animowaną grafikę lub pracować na gotowym plakacie lub ulotce. W razie potrzeby dokonam także edycji i montażu ścieżki dźwiękowej lub stworzę własną ścieżkę dźwiękową z bardzo dobrej jakości sampli, których kolekcję sukcesywnie powiększam.

Aftermovies

Ikona aftermovies

Aftermovies to nic innego jak rejestracja wideo wydarzeń artystycznych, koncertów, imprez. Podczas wydarzenia biegam z kamerą, starając się być niewidzialnym dla uczestników. Nie przeszkadzam w pracy artystom, staram się wejść w interakcję z uczestnikami oraz próbuję złapać detale. Aby nadać materiałowi wideo unikatowy charakter, wymyślam niestandardowe sekwencje (np. nagrywam taniec przebranej osoby przed rozpoczęciem wydarzenia lub kręcę przygotowania ekipy technicznej). Montaż i wybór muzyki ustalam z organizatorem aby jak najrzetelniej oddać duszę wydarzenia.

Fotografia

Ikona fotografia

Fotografia to moja najnowsza pasja. Uwielbiam fotografię podróżniczą, w której staram się pokazywać przestrzeń moimi oczami, bez komentarza, bez oceniania. Staram się być zwykłym obserwatorem. Nie cierpię nachalności fotografów i staram się postępować w sposób przyzwoity, nie narzucając się innym. Moje zdjęcia często są bardzo surowe, obróbkę fotograficzną ograniczam do minimum, ponieważ nie lubię katalogowych zdjęć (a raczej ilustracji) dlatego stawiam na realizm, a nie na sztucznie podkręconą jakość.

Wizualizacje, audio-visual

Ikona wizualizacje, audio-visual

Od wielu lat tworzę wizualizacje na imprezach typu psychedelic trance. Na każde wydarzenie przygotowuję nowy autorski materiał wideo w taki sposób, aby wraz z dekoracjami zbudować spójną całość. Projektuję scenografię oraz ekrany, na których wyświetlam pokręcone obrazy. Bardzo lubię dynamiczny montaż, dlatego podczas projekcji, używam kontrolerów MIDI takich jak M-Audio Oxygen8 v2 lub BCR-2000. Lubię mieć kontrolę nad każdym elementem obrazu co powoduje, że miksowanie jest bardzo przyjemne i doskonale zgrywa się z muzyką. Dobrze czuję tempo i staram się złapać przejścia w miksie muzycznym tak aby zwiększyć moc uderzenia.